Przejdź do treści
Strona główna » Kurs Java Standard

Kurs Java Standard

  • przez

Spis treści:

  1. Co oferujemy?
  2. Dla kogo przeznaczony?
  3. Jak to wygląda w praktyce?

Co oferujemy?

Kurs java standard to wyjątkowa okazja do nauki nowych rzeczy i wzbogacenia swojego warsztatu. Po utrwaleniu podstawowych wiadomości i umiejętności z języka Java, przejdziemy do trudniejszych i bardziej złożonych zadań. Jest to miejsce, gdzie uczymy się odkrywania i korzystania z bibliotek Javy oraz budowania projektów. Zapewniamy coaching i mentoring podczas trwania całego kursu, a także służymy pomocą w formie darmowej konsultacji po uzyskaniu pierwszej pracy.

Symulacja pracy zespołu pozwoli Ci płynnie wejść w środowisko nowej pracy. Zdobędziesz praktyczne umiejętności z zakresu programowania, jak i „obycie” w zespole scrumowym. Stanowi to świetną bazę do rozpoczęcia Twojej działalności komercyjnej. Gwarantujemy bardzo dobre przygotowanie naszego kursanta do rozmów rekrutacyjnych, a wcześniej wspólnie stworzymy Twoje CV (które z pewnością będzie wyróżniało się spośród setek innych).

Dla kogo przeznaczony?

Kurs java standard przeznaczony jest dla osób, które ukończyły kurs java podstawy lub mają adekwatną do poziomu wiedzę i umiejętności. Jeśli nie byłeś naszym kursantem, chętnie przeprowadzimy z Tobą rozmową, która pozwoli nam określić, na jakim etapie jesteś. Zadbamy o to, byś czuł się konfortowo, żadnego stresu.

nauka kurs
https://www.istockphoto.com/

Jak to wygląda w praktyce?

Nasze cotygodniowe spotkania on-line zazwyczaj trwają 4 godziny -od 17 do 21 (na prośbę kursantów jesteśmy elastyczni w ich przesunięciu). Oprócz dostępu do platformy otrzymasz zaproszenia do komunikatorów (Slack ,Jiry, Bit Bucket, Heroku). Szkolenia prowadzi doświadczony senior java developer. Poza spotkaniami, od pon do pt o godz. 20, odbywa się codzienny status. Na statusie w formie pisemnej określamy stopień zaawansowania naszych zadań i wskazujemy ewentualne trudności, na które się natknęliśmy.

Szczegółowe inf. znajdziesz w zakładce KURSY.

Zapraszamy do owocnej współpracy i skorzystania z możliwości rozwoju, jakie stwarza Ci kurs java standard.

Zespół GREAT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *