Przejdź do treści
Promocja!

Standard : Kurs JAVA – 4-6 miesięcy max 10 os – Java od Podstaw

(6 opinii klienta)

8000,00 Kurs Java Developer

tryb : wieczorowy 

biuro: Online lub stacjonarnie

czas: 4-6 miesięcy


 

 

 

 

Standard Kurs Java 06.06- 30.12. 5 miejsc wolnych!

 

Umiejętności, które zdobędziesz podczas budowy projektów.

java skille

 • 3 najnowocześniejsze projekty
 • Praca w Scrum 4-9 osób
 • Codziennie daily statusy
 • 4 godzinne warsztaty 1/tydzień
 • Cv, Job interviews
Oddzwonimy, aby objaśnić szczegóły

 

Zapraszamy

Zespół Great
Kurs java

Projekt 2 shop

6 opinii dla Standard : Kurs JAVA – 4-6 miesięcy max 10 os – Java od Podstaw

 1. Szymon Wawrzkiewicz (zweryfikowany)

  Świetnie przygotowany, przystępny materiał. W bardzo łatwy sposób obrazuje występujące na kursie zagadnienia. Konsultacje przebiegają w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Komunikatywność oraz rozwiązywanie problemów dotyczących kursu na jak najwyższym poziomie. Bardzo polecam!

 2. Bartosz Porębski (zweryfikowany)

  Kurs zorganizowany na bardzo wysokim poziomie. Wiedza przekazywana jest w sposób jasny i czytelny. Prowadzący bardzo komunikatywny i pomocny. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Polecam!

  • Great2022 (zweryfikowany)

   Dziękujemy za miłe słowa Bartek.

 3. Mikołaj Telus

  Kurs, który prowadzony jest jako symulacja pracy nad projektem – z przygotowanymi taskami, całym planem, koncepcją aplikacji, i code review był dla mnie boostem do dalszej regularnej nauki kiedy samemu brakowało motywacji.

  Z perspektywy osoby, która uczyła się samodzielnie jest to duże ułatwienie i oszczędność czasu kiedy możesz skupić się na programowaniu i budowaniu projektu do CV zamiast szukać i wymyślać sposobu w jaki sposób zaimponować przyszłemu pracodawcy. Dzięki codereview masz świadomość, że twój kod jest zgody z dobrymi praktykami

  Rozwiązania nie są podane na tacy – pomimo wyznaczonej ścieżki należy samemu korzystać z stackoverflow, dokumentacji, książek aby rozwiązywani napotkane problemy podczas wykonywania taksów. Prowadzący tylko wyznacza kierunek.

  Temat bootcampów jest już od dawna wałkowany i sam raczej myślałem, że nigdy się na taki nie zdecyduje bo szkoda kasy. Tutaj przekonało mnie to, że jest to prowadzone przez doświadczonego developera, który zna realia i zaangażowaniem stara się przygotować uczestników do pracy.

  • Great2022 (zweryfikowany)

   Mikołaj zdobył pracę jakoś niecałe 3 miesiące od rozpoczęcia kursu java. Gratulacje Mikołaj !

 4. Lukasz (zweryfikowany)

  Ogrom materiału, który sprawia, że poświęcenie 1.5-2h dziennie między zajęciami jest stanowczo za mało 😉 Ale to nie zmienia faktu, że na każdych kolejnych zajęciach poprzednie są omawiane, co pozwala na nadrobienie zaległości. W porównaniu do innych kursów, ten bije je na głowę przede wszystkim dlatego, że pracujemy w zasadzie tak, jak jest to w realiach zawodowych (sprinty, taski, code review, mentoring senior developera). Gorąco polecam.

 5. Wiktor

  Na pierwszych zajęciach znałem podstawowe zagadanienia programowania Javy, ale nie widziałem możliwości ich użycia. Paweł bardzo szybko wprowadził mnie w projekt wykorzystując różne aspekty Javy, jednocześnie kładąc nacisk na moją dotychczasową wiedzę.
  Bardzo polecam Pawła 🙂

 6. Paweł

  Już od pierwszych zajęć dało się wyczuć, że Paweł bardzo angażuje się w pomoc przy nauce Javy, a swój poziom dopasowuje do poziomu kursanta. Pomoc ze strony Pawła jest dostępna w zasadzie bez przerwy – komunikacja odbywa się za pomocą komunikatora slack, co daje poczucie oparcia przez cały czas trwania kursu.

  Na zajęciach wspólnie realizujemy projekt od podstaw co pozwala na przejście przez wszystkie etapy nauki.
  Bardzo polecam korepetycje z Pawłem 🙂

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *