Przejdź do treści
Strona główna » Absolwenci

Absolwenci

Absolwenci

Kurs Java z GreatJacek Rudnicki

Jacek rozpoczął z nami współpracę jako Junior Java Developer dawno temu bo już będzie z kilka lat. Ten kurs jeszcze wtedy miał zupełnie inną formę jednakże już pojawiał się projekt Company i Shop oraz jego elementy w ramach kurs Java Developer.

Jackowi bardzo spodobał się ten system szkoleń. Sam zaczął w ramach Great dawać szkolenia ludziom około roku po ukończeniu kursu.
Dzisiaj Jacek jest co-founderem projektu Great oraz Senior Java Developerem.

Kurs Java z Great Łukasz Borowy

Łukasz podobnie jak Jacek rozpoczął współpracę z Great wiele lat temu jako Junior Java Developer. Korzystając z wiedzy i zdolności zdobytych podczas szkoleń udało mu się awansować do roli Regular Java Developer. Pozostaje przyjacielem Great do dziś i chętnie coś opowie o szkoleniach które odbył.

Kurs Java z GreatMagdalena Szczepkowska

Magdalena przed rozpoczęciem kursu Java Developer pracowała jako nauczycielka klas 1-3. Miała bliski kontakt z programistami. Po kilku latach obserwacji stwierdziła, że również chciałaby dołączyć do branży IT.
Magda chciała zostać Testerem Automatycznym z Selenium, Java. Kurs Java Developer został troszkę zmieniony pod to oczekiwanie.
Pracę jako Tester Manualny z możliwością doszkolenia do roli Testera Automatycznego zdobyła w trakcie kursu.

Kurs Java z GreatWiktor M.

Wiktor zrealizował projekt Company i Shop w ramach Kurs Java Developer 2 late temu. Jeszcze podczas trwania 6 miesięcznego kursu zdobył pracę jako Junior Java Developer.

Kurs Java z Great Kamil

Kamil realizował kurs Java Developer wiele lat temu. Zdobył pracę jako Junior Java Developer zaraz po kursie. Niedawno te pracę zmienił prawdopodobnie ze sporą podwyżką.

Kurs Java z Great Mikołaj

Mikołaj jest naszym najszybszym kursantem i zdobył pracę jako Java Developer zaledwie po 2 miesiącach i kilkunastu dniach kursu java. Przodował z prędkością wydawania PR i wspierał całą grupę na kursie java. Dziękujemy Mikołaj za Twój wkład. Z Mikołajem jesteśmy w ciągłym kontakcie i możecie jeszcze o nim usłyszeć w ramach Great.

Z naszymi absolwentami pozostajemy w kontakcie interesując się ich dalszą karierą. W razie chęci kontaktu proszę wysłać zapytanie w zakładce kontakt