Przejdź do treści
Strona główna » Podstawowy kurs java

Podstawowy kurs java

  • przez

Spis treści:

  1. Co oferujemy?
  2. Dla kogo jest przeznaczony?
  3. Jak to wygląda w praktyce?
  4. Dlaczego warto?
  5. Szczegóły kursu

Co oferujemy?

Na podstawowym kursie java gwarantujemy naukę od podstaw. Zapewniamy każdemu uczestnikowi przyjemną i bezstresową atmosferę. Ponadto cechuje nas ogromna wyrozumiałość i wsparcie przy wszystkich wykonywanych zadaniach. Przyjdź i sam się przekonaj!

Dla kogo jest przeznaczony?

Kurs przeznaczony jest dla każdej zmotywowanej osoby. Nie istotne, ile masz lat i czym wcześniej się zajmowałeś. Wystarczy podstawowy sprzęt i możesz zaczynać z nami kurs.

Jak to wygląda w praktyce?

Jako nowy uczestnik kursu dostaniesz darmowy cotygodniowy dostęp do platformy on-line, na której razem pracujemy. Zapewniamy ci również stałą opiekę senior java developera. Spotkania zaczynamy zawsze w poniedziałki o godz. 20. Zarezerwuj sobie godzinę (czasami trochę dłużej) na naukę nowych umiejętności.

Dlaczego warto uczyć się z nami?

Przede wszystkim zdobędziesz wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz później w praktyce. Symulacja pracy w zespole umożliwi ci wykonywanie realnych zadań. Dowiesz się też, jakie ma etapy i jak dobrze przygotować się do procesu rekrutacji.

kurs
https://pl.freepik.com/

Szczegóły kursu

Kurs jest całkowicie darmowy. Spotykamy się w każdy poniedziałek o godz. 20. Uzyskujesz dostęp do platformy i komunikatora. Jeśli będziesz zadowolony, a kurs spełni Twoje oczekiwania, będziesz mógł skorzystać z naszej oferty i dokonać zakupu kursu java standard.

Udanej przygody z nauką programowania! Zespół GREAT

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *