Przejdź do treści
Strona główna » Jak długo trwa nauka programowania?

Jak długo trwa nauka programowania?

  • przez
Jak długo trwa nauka programowania?

Aktualnie umiejetność programowania jest jedną z najbardziej przyszłościowych. Programiści doskonale radzą sobie na rynku pracy i swobodnie wykorzystują swoje atuty. Oczywiście najpierw najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze specjalnego kursu, który umożliwia zdobycie tej wiedzy i przetestowanie jej w praktyce. Wiele osób martwi się jednak tym, że taki kurs będzie trwał zbyt długo i minie jeszcze dużo czasu, zanim zacznie się zarabiać. Podpowiadamy więc, ile trwają nasze kursy związane z nauką programowania i dlaczego warto z nich skorzystać.

Spis treści:

  1. Ile trwa nauka programowania Java?
  2. Jak długo trwa nauka programowania
  3. Nauka programowania w niewielkim gronie

Ile trwa nauka programowania Java?

Oferowane przez nas kursy dotyczą programowania Java. Ile trwa nauka programowania Java? Nasz kurs stymulujący prace prawdziwego programisty Java, obejmuje okres od 4 do 6 miesięcy. W tym czasie zdobędzie się wszystkie niezbędne umiejętności do tego, aby samodzielnie móc działać jako Junior Java Developer i zdobywać doświadczenie przy projektach indywidualnych. W ciągu tych kilku miesięcy zrealizuje się aż od 300 do 600 godzin zajęć, ćwiczeń i zadań, aby jeszcze lepiej przyswoić sobie omawiany materiał i mieć okazje przetestować go w praktyce na najwyższym poziomie.

Jak długo trwa nauka programowania

Warto jednak zaznaczyć, że programowanie obejmować może różne sektory. To dlatego wiele zależy od tego, na co konkretnie ukierunkowany jest kurs programowania. W naszym przypadku jest to Java. Jak długo trwa nauka programowania? To zależy od poziomu zaawansowania, jaki chce się osiągnąć i wieku innych wytycznych, jak na przykład to czy zaczynało się od poziomu zero czy jednak miało się już jakieś podstawy. Mimo to szacuje się, że efektywna nauka jednego zagadnienia z dziedziny programowania, powinna zająć właśnie tych kilka miesięcy trwania naszego kursu. Wiele zależy też od intensywności nauki i rzetelnego wypełniania zadań i ćwiczeń.

Kursy Java dla każdego. Jeśli szukasz dla siebie odpowiedniego, profesjonalnego szkolenia, koniecznie sprawdź naszą ofertę

Nauka programowania w niewielkim gronie

Tym co na pewno nas wyróżnia, jest właśnie nauka programowania prowadzona w niewielkim gronie. Nasze grupy obejmują maksymalnie 10 uczestników, co sprawia, że zawsze jest czas na zadawanie dodatkowych pytań czy jeszcze lepsze omówienie konkretnego zagadnienia. Jest też czas na tworzenie projektów, zarówno indywidualnych, jak i tych, które wykonuje się właśnie w parach lub większych grupach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!