Przejdź do treści
Strona główna » jak przejść rozmowę rekrutacyjną ?

jak przejść rozmowę rekrutacyjną ?

Szkolenie

Oczywiście zanim przystąpimy do rozmowy trzeba przejść szkolenia i nauczyć się umięjętności, które zawarte są w ofercie pracy. Gdy już mamy konkretne umiejętności wpisane w CV i firma nas zaprosiła na spotkanie ( rozmowa rekrutacyjna -> Junior Java Developer), to musimy ją pozytywnie zakończyć, czyli przekonać rekrutera i przedstawiciela HR, że jesteśmy idealnym kandydatem.

Oczywiście zanim przystąpimy do rozmowy trzeba przejść szkolenia i nauczyć się umięjętności, które zawarte są w ofercie pracy. Gdy już mamy konkretne umiejętności wpisane w CV i firma nas zaprosiła na rozmowę, to musimy ją pozytywnie zakończyć, czyli przekonać rekrutera i przedstawiciela HR, że jesteśmy idealnym kandydatem. Rozmowa rekrutacyjna – Junior Java Developer…Wskazówki:

Każda firma poszukuje odpowiedniego dla siebie kandydata… także nie będziesz pasował do każdej firmy. To tak samo jak konkretny chłopak nie pasuje do każdej dziewczyny. Są pewne sztuczki, których należy użyć, żeby wydawać się dla firm bardziej atrakcyjnym niż pozostali kandydaci .

Rozmowa rekrutacyjna Java Developer

Jak się zachowywać na rozmowie ? Czego oczekuję od Ciebie rekruter/rekruterzy obecni na interview – Programista JAVA ? Tego i innych tajemnic dowiecie się na naszym szkoleniu – https://great.waw.pl/great/szkolenie-programista-java-poziom-0-wrzesien-2022/.

  • Przykładowe interview
  • Przykładowe pytania padające na rozmowie ?
  • Przykładowe wzorce projektowe
  • Złe zapachy kodu
  • SOLID
  • Pytania techniczne o JAVA, Spring , Hibernate, SQL, REST

Tego wszystkie dowiecie się na kursie. Na ten moment mogę zdradzić, że zawsze podczas rozmowy o pracę na Programistę JAVA należy być pewnym siebie i świadomym swojej pracy. Firmy nie szukają bojących się kandydatów. Firmy szukają specjalistów w danej branży. Nawet jeśli nie jesteś pewien tego, co mówisz, to sprawiaj wrażenie jakbyś miał. Może rekruter nie zauważy, że się pomyliłeś. Jeśli kompletnie nie masz pojęcia jaka jest odpowiedź to powiedz : nie mam pojęcia albo tego jeszcze nie robiłem. Nie udawaj, że coś wiesz jeśli nie wiesz. Nawet jeśli nie wiem czegoś sprawiaj wrażenie, że wiesz wiele innych rzeczy, a tego tematu akurat nie przerabiałeś.

To są już sekrety naszego kursu – wisienka na torcie, dokładne techniki jak zdać rozmowę z praktyką przedstawimy na szkoleniu lub youtube.

Pozdrawiamy,

Zespół Great

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!