Przejdź do treści
Strona główna » Co dalej robić, gdy już zostanę Programista JAVA ?

Co dalej robić, gdy już zostanę Programista JAVA ?

Pierwszy dzień pracy jako JAVA Developer

Idąc do nowej pracy przygotuj się na ogromny zastrzyk nowych informacji, których przyswojenie będzie oczekiwał nowy pracodawca. Odpocznij sobie przed tym, żebyś był pełen energii. Dobrze przebyte szkolenie trochę ułatwia pierwsze dni pracy JAVA Developera, ale będą one i tak wymagające. Rownież na tym etapie oferujemy wsparcie pokursowe. Pierwszy dzień pracy, jako junior java developer, na pewno pozostanie w Twojej pamięci.

Dalszy rozwój

Zastanawiasz się czy warto mieć zaplanowaną ścieżkę kariery? Czy warto myśleć perspektywicznie w kategorii rozwoju zawodowego? Nasze odpowiedź brzmi: TAK. Nawet jeśli jest to pierwszy dzień Twojej nowej pracy. Jest sprawą oczywistą, że rozpoczęcie pracy jako Programista JAVA to wielkie zwycięstwo. Trzeba to oczywiście odpowiednio uczcić. Gdy już emocje opadną i skupimy się na pracy, to jego nieodłącznym elementem jest ciągły rozwój. Uczymy się w nowym miejscy pracy lokalnych narzędzi i projektów. Po około roku znamy je doskonale, więc rozsądnie jest dalej rozwijać swoja wiedzę o dodatkowe technologie, których byśmy chcieli się nauczyć i np użyć w projekcie.

Dla Java Backend Developera to może być np. próba wejścia we Frontend z Angularem, który jest bardzo do Javy podobny w typescript. Można sprobować poznać AWS i docker, żeby zautomatyzować proces deploymentu. Możliwości jest bardzo dużo… Programista, który ciągle się rozwija jest znacznie ciekawszy na rynku pracy, niż taki, który tkwi w miejscu.

W waszych nowych miejscach pracy życzymy Wam samych sukcesów i świetnej zabawy! Oferujemy również nasze wsparcie—>Slack pozostaje otwarty dla wszystkich, którzy nas wybrali jako firmę re-brandingową.

Pierwszy dzień pracy jako junior java developer-> ogromny sukces i powód do świętowania!

droga do sukcesu  kariera praca
Wektor pochodzi ze strony: https://pl.depositphotos.com/

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

,,Nie znam bardziej optymistycznego faktu niż ludzka zdolność do ulepszania życia dzięki świadomemu działaniu. Jeśli ktoś z ufnością podąży za swoimi marzeniami i postanowi prowadzić życie, które sobie wyśnił, bardzo szybko osiągnie niespodziewany sukces.” Walden Thoreau

Pozdrawiamy,

Zespół Great

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Szybki kontakt!
+
Wyślij!